Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


 

Výsledky súťaže  v anglickom jazyku

Jazyková štafeta 2016 (školské kolo):


1.ročník 
1.miesto – Matej Březina, Matúš Miščík, Dominika Uličná (1.D)
2.-3.miesto – Oliver Lukáč, Martin Ormoš, Katarína Skladaná (1.C)
2.-3.miesto – Martina Kropuchová, Richard Čirč, František Gábor (1.C)

 

2.ročník 
1.miesto – Zuzana Ondrejová, Adam Plavčan, Ľubomír  Pazdič; (2.D)
2.miesto – Adam Marhefka, Tomáš Michalčin, Damián Eliáš (2.A)
3.miesto – Viktória Firmentová, Radovan Fečo, Dominik Barnišin (2.D)

 Gratulujeme!

 

Angličtinár roka 2016

27. januára sa konala súťaž Angličtinár roka 2016 formou online testu, ktorého sa zúčastnilo spolu 2463 žiakov a 126 škôl zo všetkých krajov. Gymnázium Jána Adama Raymana sa umiestnilo na 1. mieste v Prešovskom kraji a 11. mieste v celkovom hodnotení.  Všetkým žiakom ďakujeme. Diplom nájdete tu.

 

Školský rok 2015/2016

Výsledky školského kola OAJ

Kategória 1A

  1. Dzurillová Alexandra II.OA
  2. Miščík Richard I.OA
  3. Krenický Ondrej II.OA

Kategória 1B

  1. Mizeráková Nina III.OA
  2. Kováčová Paulína III.OA
  3. Hritzova Simona IV.OA

Kategória 2A

  1. Novák Samuel  II.D
  2. Marhefka Adam I.A
  3. Monková Paulína I.B

Kategória 2B

  1. Tatiana Tirpáková  III.A
  2. Emma Tkáčiková IV.C
  3. Zuzana Štofaniková  III.C

Kategória 2C2

  1. Polomská Katarína VIII.OA
  2. Mrúz Tomáš IV.A

Víťazom blahoželáme a postupujúcim držíme palce v okresnom kole

 

Školský rok 2014/2015

Výsledky obvodného kola OAJ

Žiaci GJAR získlali nasledujúce usmiestnenia v jednotlivých kategóriách:

1A kategória     Nina Mizeráková, IO.A - 6. miesto

1B kategória     Helena Marino, II.OA - 4. miesto

2A kategória     Lucretia Wittnerová, I.C  - 1. miesto

2B kategória     Katarína Šimková, VII.OA - 8. miesto

2C2 kategória  Tomáš Mruz, III.A - 3. miesto

 

Výsledky školského kola OAJ

 Kategória 1A

1. Mizeráková Nina II.OA

2. Seman Juraj I.OA

3. Plančár Markus II.OA

Kategória 1B

1. Helena Marino III.OA

Kategória 2A

1. Lucretia Wittnerová I.C

2. Terézia Tuhrinská I.D

3. Samuel Novák I.D

Kategória 2B

1. Katarína Šimková VII.OA

2. Daniel Staruch IV.E

3. Jana Grejtáková IV.A

 Víťazom blahoželáme a postupujúcim držíme palce v okresnom kole.

 

Školský rok 2013/2014

Dňa 2.4.2014 nás Katka Polomská (VI.OA) a Soňa Haľková (III.E) úspešne reprezentovali na celoštátnom kole Olympiády v anglickom jazyku.

 

Dievčatá sa umiestnili na peknom 4.mieste (S. Haľková - kategória 2B) a 5. mieste (K. Polomská - kategória 2A). PK ANJ sa z ich úspechu teší a srdečne blahoželá. Ďakujeme!!

Dňa 10. februára 2014 sa na Gymnáziu Konštantínova 2 v Prešove uskutočnilo krajské kolo 24. ročníka olympiády v anglickom jazyku kategórie 2A a 2B. 

Polomská Katarína (VI.OA) získala 1. miesto v kategórii 2A.

Haľková Soňa (III.E) získala 1. miesto v kategórii 2B.

Srdečne blahoželáme a držíme prsty na celoštátnom kole.

 

Obvodné kolo

1. miesto v kategórii 2A získala Katarína Polomská (VI.OA)

1. miesto v kategórii 2B  získala Soňa Haľková (III.E)

Obe dievčatá postupujú do krajského kola.

Helena Marino (II.OA)  získala v kategórii 1A krásne 3. miesto.

Blahoželáme!

Školské kolo 

Kategória 1 A

1. miesto Helena Marino II.0A

2. miesto Katarína Safková II.0A

3. miesto Viktória Čížiková II.0A

Kategória 2A

1. miesto Katerína Polomská VI.OA

2. miesto Valentín Pecúch I.B

3. miesto Daniel Prevužňák I.A

Kategória 2B

1. miesto Soňa Haľková  III.E

2. miesto Kristián Leško III:E

3. miesto Jakub Puchala III.C

Kategória 2C1

1. miesto Jaroslav Hofierka IV.B

 

Školský rok 2012/2013

výsledky školskéhp kola

kategória 1A: 1. Helena Marino /I.OA/

kategória 2A:
1. Soňa Haľková /II.E/
2. Jakub Puchala /II.C/
3. Kristián Leško /II.E/
4. Lea Beleyová /VI.OA/

kategória 2B:
1. Frederick Hudák /IV.C/
2. Michal Ringer /III.A/
3. Michal Hlinka /IV.C/

kategória 2C2:
1. Tomáš Mrúz /1.A/
 

Školský rok 2011/2012

Krajské kolo olympiády v anglickom jazyku.

V kategórii 2A získal 2.miesto Jaroslav Hofierka (II.B).

Výsledky školského kola
Kategória 1B
1. Šimková Katarína IV.0A
2. Polomská Katarína IV.0A
3. Gáliková Veronika IV.0A

Kategória 2A
1. Hofierka Jaroslav II.B
2. Haľková Soňa I.E
3. Lukáčová Michaela II.A

Kategória 2B
1. Daniláková Monika IV.B
2. Hudák Frederik III.C
3. Hlinka Michal III.C

Školský rok 2010/2011

Výsledky obvodného kola Olympiády v anglickom jazyku.
Frederik Hudák (II.C) obsadil v kategórii 2A 3.miesto
Soňa Kundová (IV.A) obsadila v kategórii 2B 5.miesto
Lea Belejová (IV.0A) obsadila v kategórii 1B 9.miesto

Výsledky školského kola Olympiády v anglickom jazyku:
kategória 2B (3.-4.roč.)
1.miesto - Soňa Kundová (IV.A)
2.miesto – Monika Daniláková (III.B)
3.miesto - Matúš Matisko (III.B)

kategória 2A (1.-2.roč.)
1.miesto – Frederik Hudák (II.C)
2.miesto – Jaroslav Hofierka (I.B)
3.miesto – Šimon Struk (II.B)

kategória 1.B (tercia-kvarta)
1.miesto – Lea Belejová (IV.0A)
2.miesto – Matúš Zakarovský (IV.0A)
3.miesto – Zuzana Kaščáková (IV.0A)

Školský rok 2009/2010

Kategória AO G8 /01.A,02.A,03.A, 04.A/:
7.miesto: Marián Orságh /OIV.A/
Kategória AO 2A /1. a 2.ročník/:
3.miesto: Monika Daniláková /II.B/
Kategória AO 2B /3. a 4.ročník/:
3.miesto: Alexandra Michaličková /IV.B/
Kategória AO 2C2 /3. a 4.ročník/:
1.miesto: Viktor Popovič /OVIII.A/

 

súťaž kolo kategória umiestnenie súťažiaci poznámka
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2C 1. miesto V.Popovič

OVIII.A

Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2A 1. miesto A. Michaličková IV.B
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2A 2. miesto M. Hrubovský OVIII.A
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2A 3. miesto P.Zibrínová III.D
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2B 1. miesto M.Daniláková II.B
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2B 2. miesto M.Matisko II.B
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2B 3. miesto F.Hudák I.C
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo G8 1. miesto M. Orságh OIV.A
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo G8

2. miesto

3.miesto

L. Belejová

R. Pivovarník

OIII.A
OIV.A

Školský rok 2008/2009

súťaž kolo kategória umiestnenie súťažiaci poznámka
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2.E 1. miesto M. Orságh 03.A, december 2008
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2.E 2. miesto A. Kosťunová 03.A, december 2008
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2.E 3. miesto B. Ižarová 03.A, december 2008
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2A 1. miesto M.Daniláková 1.B, december 2007
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2A 2. miesto J.Šimko 1.B, december 2007
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2A 3. miesto M.Matisko 1.B, december 2007
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2B 1. miesto J.Angelovič 4.C, december 2007
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2B 2. miesto M.Toderiška 3.B, december 2007
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2B 3. miesto M.Vašková 4.B, december 2007
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2A 3. miesto M.Daniláková 1.B, GK2, Prešov
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2B 2. miesto J. Angelovič 4.C, GK2, Prešov
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2E 4. miesto M.Ország 03.A, GK2, Prešov

 

Školský rok 2007/2008

súťaž kolo kategória umiestnenie súťažiaci poznámka
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo G8 1. miesto Roman Pivovarník 1.a 2.skupina 02.A, december 2007
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo G8 2. miesto Bibiána Ižarová 1.a 2.skupina 02.A, december 2007
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo G8 3. miesto Marián Orságh 1.a 2.skupina 02.A, december 2007
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo G8 4. miesto Verešpejová Natália 1.a 2.skupina 02.A, december 2007
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo G8 5. miesto Maroš Karas 1.a 2.skupina 02.A, december 2007
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2A 1. miesto Toderiška Matúš 2.B, december 2007
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2A 2. miesto Michaličková Alexandra 2.B, december 2007
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2A 3. miesto Cáp Michal 06.A, december 2007
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2B 1. miesto atarína Kačmárová 4.A, december 2007
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2B 2. miesto Jakub Kory 4.B, december 2007
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2B 3. miesto Michal Višňovský 4.D, december 2007
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2C 1. miesto Martin Figura 08.A, december 2007
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2C 2. miesto Katarína Baloghová 4.D, december 2007
Olympiáda v anglickom jazyku okresné kolo 2A 2. miesto Toderiška Matúš 2.B, 18.januára 2007 na GK2, Prešov
Olympiáda v anglickom jazyku okresné kolo 2B 2. miesto Jakub Kory 4.B, 18.januára 2007 na GK2, Prešov
Olympiáda v anglickom jazyku okresné kolo 2C 1. miesto Martin Figura 08.A, 18.januára 2007 na GK2, Prešov

 

Školský rok 2006/2007

súťaž kolo kategória umiestnenie súťažiaci poznámka
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2A 1. miesto Matúš Toderiška 1. B, učiteľ Mačugová
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2A 2. miesto Alexandra Michaličková 1. B, učiteľ Mačugová
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2A 3. miesto Ivan Struk 06. A, učiteľ Koščová
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2B 1. miesto Barbora Voňková 4. B, učiteľ Mačugová
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2B 2. miesto Jozef Magda 08. B, učiteľ Mačugová
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo 2B 3. miesto Martin Kropuch 4. C, učiteľ Ilavská
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo G8 1. miesto Marián Országh 01. A, učiteľ Ješičová
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo G8 2. miesto Zuzana Kořínková 01. A, učiteľ Ješičová
Olympiáda v anglickom jazyku školské kolo G8 3. miesto Lukáč Lešo 01. A, učiteľ Ješičová
Olympiáda v anglickom jazyku okresné kolo 2A 2. miesto Matúš Toderiška 1. B, 18. 1. 2007

 

Úspechy v školskom roku 2004/2005:

 

Výsledky školského kola Olympiády v anglickom jazyku:

 

Kategória 1.C:

1. miesto: I.Struk

2. miesto: J.Figura 

3. miesto: J.Šarišský

Kategória II.B: 

1. miesto: K.Žilák 

2. miesto:  P.Hutňan

3. miesto: P.Kmec, J. Piechaničová,  K. Kačmárová

Kategória II.C: 

1. miesto: A.Molčan 

2. miesto: J.Baloga, K.Priesterová 

3. miesto: I.Tomečková, K.Oravcová

 

Výsledky okresného kola Olympiády v anglickom jazyku:

 

Kategória 1.C:

1. miesto: I.Struk

Kategória II.B: 

2.miesto: P.Hutňan

Kategória II.C: 

1.miesto: A.Molčan

 

Výsledky krajského kola Olympiády v anglickom jazyku:

 

Kategória 1.C:

1. miesto: I.Struk

Kategória II.C: 

2.miesto: A.Molčan

 

Výsledky celoslovenského kola Olympiády v anglickom jazyku:

 

Kategória 1.C:

8. miesto: I.Struk

 

 

Úspechy v školskom roku 2003/2004:

Výsledky školského kola Olympiády v anglickom jazyku:

 

Kategória 1.C:

1. miesto: B.Bujňáková

2. miesto: J.Figura 

3. miesto: S. Adamišin

Kategória II.B: 

1. miesto: A. Molčan 

2. miesto: K. Žilák 

3. miesto: K. Oravcová

Kategória II.C: 

1. miesto: Ľ. Čillík 

2. miesto: I. Škultétyová 

3. miesto: K. Dugasová

 

Výsledky okresného kola Olympiády v anglickom jazyku:

 

Kategória II.B: 

2.miesto: A. Molčan

Kategória II.C: 

4. miesto: Ľ. Čillík

 


 

 

Úspechy v školskom roku 2002/2003:

Výsledky školského kola Olympiády v anglickom jazyku:

Kategória 1.C:

1. miesto: Bujňáková 

2. miesto: Kmec 

3. miesto: Ščavnický 

Kategória II.B: 

1. miesto: Škultétyová 

2. miesto: Molčan 

3. miesto: Knapíková 

Kategória II.C: 

1. miesto: Čillík 

2. miesto: Fabian 

3. miesto: Výrostková 

 

Výsledky okresného kola Olympiády v anglickom jazyku:

Kategória 1.C: 

1. miesto: Bujňáková Bettina 

Kategória II.C: 

1. miesto: Čillík Ľuboš 

 

Výsledky krajského kola Olympiády v anglickom jazyku: 

Kategória 1.C: 

2. miesto: Bujňáková Bettina 

Kategória II.C:

1. miesto: Čillík Ľuboš 

Výsledky celoslovenského kola Olympiády v anglickom jazyku: 

Kategória II.C:

2. miesto: Čillík Ľuboš 

 


 

 

Úspechy v školskom roku  2001/2002

A. MOLČAN získal 1. miesto v celoštátnom kole olympiády v anglickom jazyku v kategórii 1.C.

Blahoželáme!

 

Výsledky krajského kola olympiády v anglickom jazyku:

Kategória 1C: A. MOLČAN (O4.A) - 1. miesto
Kategória 2B: I. ŠKULTÉTYOVÁ (1.A) - 4. miesto

 

Výsledky okresného kola olympiády v anglickom jazyku:

Kategória 1C: A. Molčan (O4.A) - 1. miesto 
Kategória 2B: I. Škultétyová (1.A) - 1. miesto 
Kategória 2C: D. Čorbová (4.A) - 3. miesto

 

Výsledky školského kola Olympiády v anglickom jazyku:

Kategória 1C:

  1. miesto - A. Molčan (04A) 
  2. miesto - Ľ. Pištejová (04A) 
  3. miesto - B. Kráľ (04A)

Kategória 2B:

  1. miesto - I. Škultétyová (1.A) 
  2. miesto - D. Libová (1.A) 
  3. miesto - M. Fabian (2.B), M. Struk (1.D)

Kategória 2C:

  1. miesto - D. Čorbová (4.A) 
  2. miesto - K. Pastoráková (4.A) 
  3. miesto - T. Paulovič (4.A),  M. Dunajčák (4.A)

 


 

 

Úspechy v školskom roku  2000/2001

Výsledky školského kola olympiády v anglickom jazyku, ktoré sa uskutočnilo 15. 1. 2001.

 

Kategória 1C:

Anton Molčan (O3A) - 1. miesto

Braňo Kráľ (O3A) - 2. miesto

Martin Kopřiva (O2B) - 3. miesto

 Kategória 2B:

Ľuboš Čillík (1.D) - 1. miesto

Kristína Potočňáková (1.A) - 2. miesto

 Kategória 2C:

Peter Tirpák (4.D) - 1. miesto

Jozef Rudy (4.D) - 2. miesto

Martin Sedlacký (4.D) - 3. miesto

  

Výsledky okresného kola olympiády v anglickom jazyku, ktoré sa uskutočnilo 6. 2. 2001.

 

Kategória 1C:

Anton Molčan - 1. miesto

 Kategória 2B:

Ľuboš Čillík - 2. miesto

 Kategória 2C:

Peter Tirpák - 2. miesto

 

Úspešným reprezentantom našej školy blahoželáme a Antonovi Molčanovi želáme veľa úspechov v krajskom kole olympiády v anglickom jazyku.

         S radosťou vám oznamujeme vynikajúci úspech Antona Molčana (O3A), ktorý získal 1. miesto v kategórii 1C v krajskom kole olympiády anglického jazyka. Prajeme mu veľa úspechov aj v celoslovenskom kole. 

 

         24.4. 2001 sa Anton Molčan zúčastnil celoslovenského kola olympiády anglického jazyka v Bratislave, v ktorom získal 5. miesto.
BLAHOŽELÁME!

 

         Gratulujeme Jane Krajkovičovej (3.A) k získaniu 1. miesta v literárnej súťaži Slovakia Creative Writing Competition 2001, ktorú organizovala Britská Rada. Vo svojej básni s názvom "Bottles are Somewhere" sa zaoberala témou práva dieťaťa.

 


 

 

Úspechy v školskom roku  1999/2000

Výsledky   krajského  kola  Olympiády  v  anglickom  jazyku :

kat. 1C : A. Molčan ( sekunda ) – 1. miesto – postupuje do celonárodného kola;

kat. 2D : M. Švedová ( 2.A ) -       3. miesto;

 

Výsledky  celonárodného kola  Olympiády v anglickom jazyku :

 A.     Molčan – 4. miesto;

 

BLAHOŽELÁME  !!!

 

 

Súťaž študenov vo vlastnej tvorbe  -   British Council –in- Scool Poetry Competition:

ocenená bola  J. Krajkovičová  ( 2.A );

 

BLAHOŽELÁME  !!! 

 

 

Súťaž projektov na tému Millenium Capsule  ( organizátori: Ministersvo školstva SR a Britská rada ) :

ocenená bola  S. Kollárová  ( 3.A );

 

BLAHOŽELÁME !!!

 
Reklama